Hraj fér a vyhraj | Připravujeme |ZonerPress.cz
 • Novinka
 • Skladem od: 2022

Hraj fér a vyhraj

Vaše cena:   359 Kč Běžná cena: 399 Kč
 • Sleva: 10 % (ušetříte: 40 Kč)

 • Rezervace
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes
  Příběh zakladatele a ředitele jedné z největších technologických společností v Americe.

  Za úspěchem Dell Technologies stojí tři důležité bitvy, které bylo nutné vybojovat: bitva o to, firmu spustit, udržet ji a transformovat. Vůbec poprvé Dell odhaluje úspěchy a prohry, které formovaly vývoj společnosti v tomto rychle se měnícím odvětví a také jeho vlastní proměnu v ředitele, jakého firma potřebovala. S humorem a pokorou vzpomíná na mentory, kteří mu ukázali, jak proměnit vášeň v byznys, konkurenty, kteří se stali jeho přáteli, protivníky nebo obojím, a žraloky, kteří kroužili okolo a čekali na slabou chvilku. Ukazuje se, že za jeho úspěchem stojí dlouhodobá vize: technologie je nakonec především o lidech a jejich potenciálu.

  Hraj fér a vyhraj (Play Nice But Win) je víc než jen upřímný portrét lídra na rozcestí, je to survival story dokazující, že i když každý s technologickým nadhledem a podnikatelským zápalem může vybudovat něco velkého, je zapotřebí skutečného lídra k tomu, aby vzniklo něco, co přetrvá.

  „Michael vás provede každým krokem svého příběhu, od založení firmy na pokoji studentské koleje až po uskutečnění největší akvizice v technologické oblasti v historii. Kdokoliv, kdo se zajímá o byznys na jakékoliv úrovni, může těžit z hlubokých postřehů v této knize.“ —Bill Gates
  Parametr Hodnota
  Autor Michael Dell (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Martin Havlíček
  Rozměry -
  Datum vydání 2022
  Počet stran -
  Typ vazby brožovaná s klopami
  Přílohy -
  Barva černobílá + barevná příloha
  ISBN 978-80-7413-472-2
  EAN 9788074134722
  Katalogové číslo ZRK2117
  Vydavatel Zoner Press
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Odeslat

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.