• Skladem

Hraj fér a vyhraj + e-kniha

Příběh zakladatele jedné z největších technologických společností

Obsah balíčku
 • Hraj fér a vyhraj
 • Hraj fér a vyhraj e-kniha
 • Kdy knihy expedujeme?
  488 Kč
  -
  +
  Hraj fér a vyhraj e-kniha
  Hraj fér a vyhraj e-kniha
  • PDF
  • ePUB
  • mobi (Kindle)
  269 Kč

  Příběh zakladatele a ředitele jedné z největších technologických společností v Americe.
  Třicet let po té, co Michael Dell skryl známky svého začínajícího podnikání v oblasti PC v koupelně na vysokoškolské koleji, se jako zakladatel a ředitel společnosti Dell Technologies ocitl v bitvě o přežití své společnosti. To, co následovalo, mohlo zajistit její odkaz, nebo ji kompletně zničit.
  Za úspěchem Dell Technologies stojí tři důležité bitvy, které bylo nutné vybojovat: bitva o to, firmu spustit, udržet ji a transformovat. Vůbec poprvé Dell odhaluje úspěchy a prohry, které formovaly vývoj společnosti v tomto rychle se měnícím odvětví, a také jeho vlastní proměnu v ředitele, jakého firma potřebovala. S humorem a pokorou vzpomíná na mentory, kteří mu ukázali, jak proměnit vášeň v byznys, na konkurenty, kteří se stali jeho přáteli, protivníky nebo obojím, a na žraloky, kteří kroužili okolo a čekali na slabou chvilku. Ukazuje se, že za jeho úspěchem stojí dlouhodobá vize: technologie je nakonec především o lidech a jejich potenciálu.

  Hraj fér a vyhraj (Play Nice But Win) je víc než jen upřímný portrét lídra na rozcestí, je to survival story dokazující, že i když každý s technologickým nadhledem a podnikatelským zápalem může vybudovat něco velkého, je zapotřebí skutečného lídra k tomu, aby vzniklo něco, co přetrvá.

  O knize napsali
  „Michael vás provede každým krokem svého příběhu, od založení firmy na pokoji studentské koleje až po uskutečnění největší akvizice v technologické oblasti v historii. Kdokoliv, kdo se zajímá o byznys na jakékoliv úrovni, může těžit z hlubokých postřehů v této knize.“ —Bill Gates

  „Kniha je kousavě vtipná, nervy drásající a má rychlý spád. Je obohacena o postavu padoucha, kterým je Carl Icahn, aktivistický investor toužící po publicitě, jehož střetávání se s panem Dellem dává příběhu náboj.“ —The Economist

  Poznámky k e-knize

  • Tato e-kniha je dostupná ve formátech Mobi a ePUB . Další formáty se připravují a bude možné je stáhnout dodatečně.
  • Soubory e-knihy (odkazy ke stažení) bude zaslány na registrační e-mail zákazníka nejpozději do 24 hodin od obržení platby (v pracovní dny). Tento proces z technických důvodů není plně automatický.
  • Soubory neobsahují DRM, takže je lze použít v libovolné e-inkové čtečce, tabletu nebo číst na počítači.
  • Pro urychlení celého procesu doporučujeme zaplatit online prostřednictvím platební brány Payu.cz.
  • Podle § 1837 (i) zákona 89/2012 Sb. nelze ve 14denní lhůtě odstoupit od zaplacené objednávky na dodání digitálního obsahu.
  • Objednáním e-knihy souhlasíte s tím, že ji nebudete měnit, rozšiřovat, sdělovat veřejnosti, půjčovat či pronajímat.

  Cenově výhodný balíček obsahující kombinaci papírové knihy Hraj fér a vyhraj a e-knihy (ve formátech MOBI a ePUB). Běžná cena obou knih je 698 Kč, cena balíčku je 489 Kč, ušetříte tedy 209 Kč.

  Na tento balíček nelze uplatnit žádné další slevy.

  Parametr Hodnota
  Autor Michael Dell ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Martin Havlíček
  Jazyk český
  Rozměry 152 x 228 mm
  Datum vydání 2022
  Počet stran 324
  Typ vazby brožovaná s klopami
  Přílohy -
  Barva černobílá + barevná příloha
  ISBN tištěné knihy
  EAN
  Katalogové číslo ZRB093
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.