Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 70 %

  • Výprodej
  • Skladem

  Druhé procitnutí

  Kronika vzkříšence

 • - 70 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  99 Kč 328 Kč
  i
  -
  +

  Některá přání by se neměla plnit. Hororový příběh v podání jednoho z nejlepších českých komiksových ilustrátorů Petra Kopla.

  Martin Lafetka byl normální dospívající kluk s běžnými problémy. Někdy míval pocit, že je tak obyčejný, až je pro ostatní skoro neviditelný. Jeho velkým přáním bylo dokázat něco výjimečného. Některá přání by se však neměla plnit. Martin zemřel. Tím ovšem jeho potíže teprve začaly. Byl povolán zpět do života, aby se stal členem řádu vzkříšenců, jejichž úkolem je doprovázet zbloudilé duše ke Světlu. Něco se však zvrtlo. Rituál, kterým byl povolán, nebyl proveden správně a Martina teď čeká boj proti samotnému řádu. Nebojuje však pouze o svůj vlastní život.

  Tak jako v předchozích knihách se můžete nechat unášet skvělou kresbou Petra Kopla, ale tentokrát nikoli do viktoriánské Anglie, ale do míst nám dobře povědomých: děj se odehrává v současné České republice, na území Kraje Vysočina, většinou přímo v Jihlavě nebo jejím okolí. Jak je v knihách Petra Kopla zvykem, i v tomto případě obsahuje publikace bonusy, ať už v podobě možnosti stát se jednou z postav příštího komiksu Petra Kopla nebo pozvánky na výlety na místa hrůzných nálezů ostatků obětí nebo jiných významných míst zmíněných v knize.

  Parametr Hodnota
  Autor Petr Kopl ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Rozměry 163 x 230 mm
  Datum vydání 2014
  Počet stran 176
  Typ vazby Pevná
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-304-6
  EAN 9788074133046
  Katalogové číslo ZRK1425
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.