• Skladem

Digitální fotografie - Krok za krokem k profesionální fotografii

Kdy knihy expedujeme?
351 Kč 439 Kč
i
-
+
Digitální fotografie e-kniha
Digitální fotografie e-kniha
  • PDF
  • ePUB
  • mobi (Kindle)
268 Kč

Nová kniha Digitální fotografie od Scotta Kelbyho přináší ty nejlepší tipy a rady, jak dosáhnout profesionálních snímků.

Autor v knize otevírá spoustu témat a rozebírá řadu situací, které nás můžou při fotografování potkat. Je v ní zahrnuto vše od příprav na fotografování přes výběr objektivů pro konkrétní situaci až po samotné focení, kde nám autor ukazuje několik svých ověřených postupů.

Těšit se můžete na obecná témata typu: jak dosáhnout perfektně ostrých snímků, jak fotografovat krajinu a k čemu nám poslouží např. polarizační filtr nebo jak vyfotografovat oblíbené turistické destinace bez lidí. Nechybí ani kapitola o fotografování portrétů, jak fotit s odraznou deskou nebo jak využít blesk na maximum. Kapitola týkající se práce s blesky je obzvlášť přínosná, protože jak sám autor zmiňuje – tohle téma řeší téměř každý z nás. Scott Kelby nás provede také světem svatební fotografie a ukáže nám, které fotografie nesmí v albu chybět a jak zachytit tyto vzácné chvíle s co největším kouzlem.

Na několika stranách máme možnost nasát sportovní atmosféru a načerpat inspiraci pro fotografování různých utkání a zápasů. Dozvíme se také praktické rady, jak na panorama, HDR snímky, fotky na černém pozadí, focus stacking nebo třeba produktovou fotografii – a mnoho dalšího. Spousta užitečných tipů vás čeká také v kapitole věnující se tomu, jak a kde nejlépe tisknout vaše fotografie.

Parametr Hodnota
Autor Scott Kelby ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
Překlad Klaudia Teichmanová
Rozměry 152 x 225 mm
Datum vydání 2021
Počet stran 272
Typ vazby brožovaná
Přílohy -
Barva barevná
ISBN tištěné knihy 978-80-7413-489-0
Zařazení
EAN 9788074134890
Katalogové číslo ZRK2021-1
Vydavatel Zoner Press

Úspěšně jste si rezervovali produkt:

Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.