Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 10 %

  • Není na skladě
  • Skladem od: podzim

  Speciální efekty v krasopsaní a kaligrafii

  Průvodce tvorbou úžasných kaligrafií krok za krokem

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  350 Kč 389 Kč
  i
  Připravujeme

  Chcete rozvíjet svou kreativitu? Ovládněte nejrůznější styly a pomůcky a vytvářejte s jejich pomocí krasopsaná umělecká díla! Ohromte své příbuzné a kamarády ručně ozdobenými pohlednicemi, pozvánkami nebo třeba jmenovkami na dárky.

   

  Myslíte si, že neumíte kreslit a vytvářet krásné nadpisy? Autorka Grace Frösénová vás vyvede z omylu. Nejenže se krok za krokem naučíte tvořit kaligrafická díla, ale navíc je zvládnete doplnit o roztomilé obrázky, které udělají radost vám i všem příznivcům vašeho kreativního počínání. Přestaňte se bát chyb a začněte tvořit právě teď!

   

  Díky této knize se naučíte rozeznávat a ovládat množství pomůcek a materiálů. Stanete se experty na psaní nejen tužkou, gelovým perem nebo tenkým černým fixem, ale i skleněným perem, štětcem, duhovou pastelkou či štětcovým perem. Naučíte se rozeznávat, k čemu se hodí jaký druh papíru a na co si dát pozor při výběru inkoustu. Vyzkoušíte si zdobení metalickými, duhovými a třpytivými barvami a získáte užitečné tipy na konkrétní značky pomůcek, které se osvědčily autorce. Navíc proniknete do základů typografie a kompozice a ještě se u toho skvěle pobavíte!

   

   

  O autorce:

   

  Grace Frösénová je ilustrátorka a krasopísařka s mnoha sledujícími na instagramovém účtu @gracecallidesigns. Mimo prodeje kreseb a krasopísařských cvičebnic na své Etsy stránce GraceCalliStudios se Grace věnuje také výuce kreativního krasopsaní na online výukové platformě Domestika. Pochází z Filipín a žije v Cambridge ve Spojeném království.

  Parametr Hodnota
  Autor Grace Frösénová ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Jazyk český
  Rozměry 215×279 mm
  Datum vydání 2024
  Počet stran 144
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-598-9
  EAN 9788074135989
  Katalogové číslo ZRK2403
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.