Zoner Photo Studio 15 - praktický průvodce | Foto |ZonerPress.cz

Zoner Photo Studio 15 - praktický průvodce

Vaše cena:   215 Kč Běžná cena: 239 Kč
 • Sleva: 10 % (ušetříte: 24 Kč)

 • Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?

  Příručka k poslední verzi programu Zoner Photo Studio.

  Upravená publikace pro verzi 15 oblíbeného programu pro úpravu a správu digitálních fotografií Zoner Photo Studio.

  Kniha je koncipovaná jako průvodce a sleduje workflow při práci s digitálními fotografiemi: získat – organizovat – upravit – vytvořit – publikovat – sdílet. Od prvotního stažení snímků do počítače přes jejich organizaci a bezpečné zálohování, základy úprav, vytváření některých typů fotografií (HDR a panoramatické snímky) až po publikování a především sdílení. Vzhledem ke komplexnosti Zoner Photo Studia, které pokrývá snad jako jediný program veškeré potřeby fotografa je nutná dobrá orientace v možnostech nastavení a přizpůsobení programu – oběma jsou věnovány rozsáhlé přílohy na konci knihy.

  Podrobněji se publikace věnuje některým novinkám, zejména možnosti provádění rychlých úprav za pomoci vybrané sady nástrojů (Expozice, nastavení barevné teploty, úprava sytosti, nástroj Křivky a doostření), která by měla pokrýt ve spojení s nástroji pro ořez, srovnání horizontu a úpravu perspektivy potřeby většiny uživatelů na úpravy fotografií. Významné místo zaujímá i řešení spolupráce s webovými fotogaleriemi, především se Zonerama.

  Příklady a postupy v knize se orientují na efektivní provádění operací hromadně, s větším množstvím snímků současně. Samostatná část knihy je věnována také zpracování souborů RAW.

  Parametr Hodnota
  Autor Pavel Kristián (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Rozměry 153 x 225 mm
  Datum vydání 2012
  Počet stran 160
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN 978-80-7413-209-4
  EAN 9788074132094
  Katalogové číslo ZRK1238
  Vydavatel Zoner Press

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.