Znamení démona | Volný čas |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Znamení démona

  224 Kč Běžná cena: 249 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Démoni jsou ochotni udělat cokoliv, aby se dostali ze svého nekonečně studeného a temného světa do světa lidí. Mágové obětují kohokoliv, aby získali přízeň a služby démona, třeba jenom na krátký čas. Se světem démonů a mágů se nemusíte nikdy setkat, můžete si o nich s lehkým mrazením jenom číst. Jakmile se ale stanete objektem zájmu mágů, kteří hledají vhodné lidské tělo, aby umožnili démonu vstup do světa lidí, budete muset bojovat o vlastní život.

  Hlavní hrdinové, Nick a Alan, žijí v současné Anglii, při zběžném pohledu zvenčí se potýkají s normálními problémy jako každý mladý člověk, ať již jde o školu, děvčata nebo pomoc v domácnosti. Navíc se starají o nemocnou matku a musí se podílet i na finančním zajištění rodiny. Skutečnost je ale děsivá: za častou změnou bydliště se neschovává snaha poznávat nová místa a nové přátele, ale nekonečný útěk před mágy, kteří ohrožují celou rodinu.

  Příběh mladých lidí, kteří se musí rozhodnout, zda budou dále jenom prchat a skrývat se, nebo začnou bojovat o vlastní životy, je napsán ve svěžím tempu, je plný akcí a zvratů. Postupné odkrývání starých událostí vyústí v překvapivý závěr. Vše vypadá jako sled náhod, ale může jít o předem promyšlenou hru, ve které jeden z hráčů, ale možná všichni, drží nějakou kartu schovanou v rukávu.

  Knižní prvotina mladé irské spisovatelky získala řadu ocenění, ale především zaujala čtenáře a byla úspěšně přeložena do řady jazyků.

  Parametr Hodnota
  Autor Sarah Rees Brennanová (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Tomáš Suchánek
  Rozměry 152x216
  Datum vydání 2010
  Počet stran 256
  Typ vazby pevná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-095-3
  EAN 9788074130953
  Katalogové číslo ZR1007
  Vydavatel Zoner Press
  Znamení démona (recenze)

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.