• - 10 %

  • Bestseller
  • Skladem

  Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO

  Anatomie – 215 ilustrací s popisky

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  449 Kč 499 Kč
  i
  -
  +

  Naučte se anatomii člověka pomocí vybarvování. Kosti, cévy, nervy, orgány – učení je jednodušší, když ho propojíte s hrou. Naostřete pastelky a pojďte na to!

  Kniha Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO (Human Body Coloring Book) je určená všem, kteří rádi spojují vzdělání s odpočinkem. Ukazuje, že lze být kreativní při jakékoli činnosti, ať už vybarvujete zuby či snad vnitřek dutiny břišní. Lze ji využít v rámci arteterapie i během přípravy na zkoušku. Nezáleží na tom, jestli jste znalec lidského těla, anebo laik – během vybarvování jednotlivých částí můžete objevovat svoje niterné já a utřídit si myšlenky i nové poznatky. Zkušenost zde nehraje žádnou roli, můžete se prostě jenom bavit!

  Na stránkách této knihy naleznete různé části těla, hlavu, krk, hrudník, horní končetiny, břicho, reprodukční systém, pánev, dolní končetiny a další. Jednotlivé kapitoly vás provedou celým tělem od lebky až po konečky prstů, přesněji po nehty. Je ovšem na vás, jak budete knihou postupovat. Zvolte si vlastní cestu a začněte u toho, co vás doopravdy zajímá!

  Na každé straně najdete podrobnou barevnou kresbu spolu s její kopií vyvedenou pouze v linkách, kterou si můžete sami vybarvit a doplnit k ní popisky. Díky tomu snáz absorbujete jednotlivé informace, a navíc přitom povolíte uzdu svému uměleckému já.

  Ať jste studenti medicíny, umělci, nebo máte prostě jenom rádi návštěvy pitevny v kriminálkách, v téhle knize si přijdete na své!

  Parametr Hodnota
  Datum vydání 2023
  Překlad MUDr. Evelína Kovácsová
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-556-9
  Počet stran 224
  Rozměry 227×297 mm
  Autor ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  EAN 9788074135569
  Katalogové číslo ZRK2306
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.