• - 43 %

  • Akce
  • Skladem

  Vnímejte svět kreativně

  Jak se dívat, propojovat a tvořit

 • - 43 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  188 Kč 329 Kč
  i
  -
  +

  Aktivujte všechny smysly!

  Jak často si všimnete textury natřené zdi nebo vůně v domě vašich přátel? Uvědomujete si pocity, které to ve vás vyvolává? Propojte pozorování s emocemi a v praktických kreativních cvičeních objevujte nové možnosti, jak se dívat na svět okolo.

  Prozkoumávání a procvičováni vlastní kreativity je proces. Nejsou zde žádné testy, které by ověřovaly vaši úroveň pokroku, žádné známky, žádné složené či neúspěšné zkoušky – pouze vytrvalá hra a experimentování.

  Umělkyně a lektorka Philippa Stanton vám pomocí rad, tipů, cvičení a příkladů z vlastní praxe napomůže vnímat všemi smysly, propojovat je, pozorovat barvy nebo do kreativního vývoje zapojit tak obyčejnou věc, jako je nudění se.

  „Nuda je nezbytnou součástí kreativního procesu a neměli bychom ji opomíjet. Naše mysl je neustále připoutána, často k našim elektronickým zařízením, a konstantní proud podnětů nenechává žádný prostor pro zahálčivé myšlenky. Kdo ví, kolik báječných nápadů nám už takhle uteklo, zatímco jsme hráli videohry nebo brouzdali sociálními sítěmi? Říka se, že vědec Galileo se kdysi nudil během mše v Pise. Začal tedy měřit dobu kmitání obrovského lustru v katedrále za pomoci vlastního pulsu. Díky své zatoulané mysli tak vynalezl způsob, jak měřit čas.“

  Parametr Hodnota
  Datum vydání 2019
  Překlad Mgr. Pavla Němečková
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-391-6
  Počet stran 160
  Rozměry 160 x 210 mm
  Autor Philippa Stanton ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  EAN 9788074133916
  Katalogové číslo ZRK1819
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.