• - 44 %

  • Není na skladě

  Upíří polibky - Rakve lásky

 • - 44 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  99 Kč 178 Kč
  i
  Vyprodáno

  Může láska k upírovi přestát nástrahy světa?

  Ravenin dávný sen se konečně splnil! Našla si přítele, který je nejen citlivým gotikem jako ona, ale ještě navíc i princem temnot – upírem, o němž vždycky snila. Jenže jejich štěstí nevydrželo dlouho. Alexander ze svého sídla na Benson Hill zmizel. Zoufalá Raven je však odhodlána ho nalézt, a tak využije nadcházejících jarních prázdnin a vydává se po jeho stopách do sousedního městečka. Při svém pátrání se seznámí s přitažlivým Jaggerem, ze kterého se záhy vyklube upír a navíc Alexandrův zapřísáhlý nepřítel. Raven se vrací se do Dullsville a přestože se jí nakonec podaří svého milého najít, její dobrodružství rozhodně nekončí. Právě naopak.

  Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh,který si získá srdce každé dospívající dívky snící o svém upírovi.Podle její předlohy také vznikla a v našem nakladatelství vyšla úspěšná trilogie Upíří polibky: Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů.

  Podle její předlohy také vznikla a v našem nakladavatelství vyšla úspěšná trilogie Upíří polibky - Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů.

  Parametr Hodnota
  Autor Ellen Schreiber ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Markéta Pravdová
  Rozměry 146x210
  Datum vydání 2011
  Počet stran 160
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80 7413-171-4
  EAN 97880 74131714
  Katalogové číslo ZR1149
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.