Štvanice - Ďáblova horda | Beletrie |ZonerPress.cz
 • - 69 %

  • Není na skladě

  Štvanice - Ďáblova horda

  99 Kč Běžná cena: 320 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Přišel, aby ze světa sprovodil strašlivého černokněžníka, ale čeká ho úkol mnohem těžší: musí se s pomocí kouzelného artefaktu a přátel postavit svému osudu.

  V zapadlém hostinci na jižním pobřeží se setkávají čtyři nájemní vrazi, ti nejlepší z celé Vestigie, aby na královský rozkaz zabili krutého a vzpupného černokněžníka Mogu. Míří do samotných pekel, do nitra tajemné a obávané Chmurné bažiny, plné nebezpečných nástrah a jedovatých pavouků. Aby si zasloužili svou odměnu, musí sadistického čaroděje vypátrat a porazit ho. Zpočátku si Remo, Sala, Fulón a Menal nedovedou ani představit hrůzy, kterým budou muset tváří v tvář černé magii čelit. Remo však není obyčejný zabiják. Kdysi patříval k elitnímu oddílu vestigijské armády známému jako Ďáblova horda a chrání ho mocný, ale krvavý artefakt. Artefakt, s jehož pomocí se bude muset postavit i nepříteli mnohem záludnějšímu, než je temný Moga.

  Dobrodružný fantasy román z pera španělského spisovatele Antonia Martína Moralese přináší čtenářům strašidelný příběh msty a nenávisti, utrpení a bolesti, ale také nekonečné lásky. Zvítězí spravedlnost? Je v Remově světě ještě místo pro vojenské hodnoty cti, respektu, hrdinství a čistého boje, které vyznává?

  Parametr Hodnota
  Autor Antonio Martín Morales (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Kateřina Frimlová
  Rozměry 147 x 210 mm
  Datum vydání 2012
  Počet stran 320
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-197-4
  EAN 9788074131974
  Katalogové číslo ZR1034
  Vydavatel Zoner Press
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Odeslat

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.