Sonea: Společenství čarodějů | Beletrie |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Sonea: Společenství čarodějů

  315 Kč Běžná cena: 350 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Nové, přepracované vydání úspěšné Trilogie o černém mágovi! Napínavý příběh Soney, dívky z ulice, která se stane první neurozenou novickou v Imardinu, se českým čtenářům dostává do rukou v novém vydání.

  Rok co rok se čarodějové ze Společenství vydávají očistit ulice Imardinu od tuláků, darebáků a různých jiných ničemů. Mistři magických oborů jsou přesvědčeni, že se jim nikdo a nic nedokáže postavit. Jenže to se mýlí. Křivdy a příkoří, které se dějí jí i jejím blízkým, Soneu rozčílí a ona pak ve vzteku mrští proti ochrannému štítu čarodějů kamenem. Zloba a zášť probudí v mladé dívce z ulice magické schopnosti. K údivu všech okolostojících kámen kouzelnou bariérou proletí a jednoho z mágů srazí k zemi.

  Nejhorší noční můra Společenství se stává skutečností. Někde v ulicích se volně pohybuje nevycvičená čarodějka. Je třeba ji najít a zneškodnit, a to rychle. Dřív, než se její síly nekontrolovaně uvolní a zahubí nejen ji, ale přivodí zkázu celého města.

  Australská spisovatelka Trudi Canavan patří mezi nejúspěšnější autory fantasy literatury posledních deseti let. Za svou tvorbu obdržela dvakrát cenu Aurealis, naposledy v roce 2009 za knihu The Magician´s Apprentice (česky Zrození čarodějky). Její fantasy příběhy se drží na vrcholcích žebříčků bestsellerů, byly přeloženy do mnoha jazyků a zaznamenaly nebývalý úspěch po celém světě.

  Předchozí vydání této knihy naleznete zde:

  Společenství čarodějů - Trilogie o černém mágovi

  Parametr Hodnota
  Autor Trudi Canavan (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Iveta Chadimová
  Rozměry 147 x 210 mm
  Datum vydání 2013
  Počet stran 384
  Typ vazby pevná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-204-9
  EAN 9788074132049
  Katalogové číslo ZRK1211
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.