• - 86 %

  • Není na skladě
  • Výprodej
  • Skladem

  Sonea: Královna Zrádkyň

  49 Kč Běžná cena: 359 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Série knih o černé čarodějce Sonee se uzavírá ve velkém finále!

  Sonea nemá ani po dvaceti letech od velké bitvy klid. Vztahy mezi Kyralií a Sachakou jsou napjaté, do toho musí hlavní hrdinka řešit své vlastní problémy. Jejího syna Lorkina po návratu od Zrádkyň zajal sachakanský král a Sonea se po letech opět vydává do míst, která jí před lety naprosto změnila život.

  Zrádkyně se rozhodnou vsadit vše na jednu kartu a v Sachace propukne velká řež. Ovšem vře to i v Kyralii. Podsvětí ovládá zbloudilý čaroděj, který se nezalekne ničeho. Nastávají boje na život a na smrt, které se neobejdou bez mnoha obětí.

  Třetí díl Trilogie Zrádkyň uzavírá sérii příběhů o Společenství, Sonee a jejích blízkých. Nechybí napínavé zvraty ani děj prodchnutý magií. Sonea: Královna Zrádkyň je zároveň příběhem o odhodlání, odvaze a lásce – ať už mateřské nebo takové, která se objeví ve chvíli, kdy ji člověk čeká nejméně.

  Trudi Canavan, známá australská spisovatelka, patří mezi nejoblíbenější fantasy autorky posledních deseti let. Její knihy byly přeloženy do mnoha jazyků a staly se světovým bestsellerem. Obě trilogie o Sonee – Trilogie o černém mágovi a Trilogie Zrádkyň – vyšly v překladu v nakladatelství Zoner Press a zaznamenaly nemalý úspěch i u českých čtenářů.

  Parametr Hodnota
  Autor Trudi Canavan (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Veronika Nohavicová
  Rozměry 147 x 210 mm
  Datum vydání 2013
  Počet stran 384
  Typ vazby tvrdá
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-267-4
  EAN 9788074132674
  Katalogové číslo ZRK1234
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.