• - 10 %

 • Novinka
  • Skladem

  Šijeme kabelky ze zbytků látek

  12 krásných kabelek a 12 sladěných psaníček

 • - 10 %

 • Novinka
 • Kdy knihy expedujeme?
  305 Kč 339 Kč
  i
  -
  +

  Ušijte si 12 úžasných kabelek a k nim 12 sladěných psaníček! Debbie Shore přichází s novou knihou: Šijeme kabelky ze zbytků látek (Half Yard (TM) Bags & Purses: Sew 12 beautiful bags and 12 matching purses), která je plná jednoduchých a užitečných návodů.

  Najdete zde nejenom různé typy kabelek – krásnou květinovou, která okamžitě upoutá pozornost, volnočasovou nebo cestovní – ale například i psaníčko s rámečkem a námořnický vak. Každá kabelka je vyrobená ve stejném stylu a ze stejné látky jako psaníčko, které s ní ladí, ale můžete je kombinovat podle libosti.

  Na všechny výrobky budete potřebovat maximálně půl metru látky, k čemuž musíte připočítat podšívku a různé ozdoby. Hned zkraje se také dozvíte něco málo o výbavě šicího stroje a o jednotlivých stezích.

  Nezáleží na tom, jestli šijete dlouho, anebo jste začátečníci. Debbie Shore knihu sestavila tak, abyste začali těmi nejjednoduššími projekty a postupně vypilovali své dovednosti. Jednotlivé kapitoly jsou navíc doplněny o QR kódy, které vás přesměrují na videa s postupy , o kterých se v knize píše, takže vše uvidíte na vlastní oči. Až se vám po přečtení této knihy bude na stole vyjímat celá řada úžasných kabelek, pochopíte, že šití může být opravdu zábava!

  O autorce:
  Debbie Shore je herečka a bývalá moderátorka, známá svými knihami o šití, které jsou plné jednoduchých a užitečných návodů.
  U nakladatelství Zoner Press doposud vyšly její knihy Šijeme ze zbytků látek a Dárky ze zbytků látek .

  Parametr Hodnota
  Autor Debbie Shore ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Bc. Veronika Nohavicová
  Jazyk český
  Rozměry 204 x 260 mm
  Datum vydání 2022
  Počet stran 128
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-505-7
  EAN 9788074135057
  Katalogové číslo ZRK2203
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.