RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4 | Grafika |ZonerPress.cz

RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4

Vaše cena:   99 Kč Běžná cena: 590 Kč
 • Sleva: 83 % (ušetříte: 491 Kč)

 • Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?

  Jako seriózní fotograf potřebujete mít nad svými snímky co největší kontrolu. Když využijete výhod, které přináší formát RAW a modul Camera Raw ve Photoshopu CS4, získáte přesnou kontrolu nad parametry snímku, jako je vyvážení bílé, tonalita, barevný prostor, kontrast a sytost. Tato obsáhlá kniha od proslulého odborníka na digitální fotografii a autora bestsellerů Bruce Frasera, byla aktualizována pro Photoshop CS4 a Camera Raw 5 mezinárodně uznávaným fotografem Jeffem Schewem. Kniha vás provede modulem Camera Raw skrz naskrz a nabídne vám praktické rady pro práci s RAW snímky. Dále jednoduchým a poutavým stylem vysvětluje, jak ovládat modul Camera Raw spuštěný z Photoshopu nebo z Bridge, popisuje profesionální techniky pro vybudování pracovního postupu a automatizaci úloh a podrobně se zabývá různými RAW formáty, včetně univerzálního digitálního negativu DNG, vyvinutého společností Adobe.

  O autorech

  Bruce Fraser byl světově uznávanou autoritou v oblasti digitální fotografie a reprodukce barevných snímků. Byl spoluautorem bestsellerů Real World Adobe Photoshop a Real World Color Management. Také byl ředitelem a jedním ze zakladatelů společnosti Pixel Genius, LLC, skupiny expertů v oboru, oddaných vývoji špičkových produktů a služeb pro digitální zpracování obrazu a fotografický průmysl.

  Jeff Schewe je průkopníkem na poli digitální fotografie a alfa tester a konzultant společnosti Adobe. Jako fotograf již 25 sbírá různá ocenění a vyučuje a dělá konzultanta v předních společnostech v oboru. Je ředitelem a zakládajícím členem společnosti Pixel Genius, LLC.

  Parametr Hodnota
  Autor Bruce Fraser a Jeff Schewe (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Tomáš Suchánek
  Rozměry 178x230
  Datum vydání 2009
  Počet stran 440
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN 978-80-7413-058-8
  EAN 9788074130588
  Katalogové číslo ZR843
  Vydavatel Zoner Press

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.