• - 10 %

  • Není na skladě

  Princip vděčnosti v byznysu

  224 Kč Běžná cena: 249 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Zefektivněte svůj byznys! Naučte se účinně komunikovat s lidmi a využívejte sociální sítě pro lepší propagaci svého podnikání.

  Už jste ve firmě zkoušeli rozjet kampaň na Facebook nebo propagovat svůj výrobek pomocí jiných sociálních sítí a médií? Nevyšlo to úplně podle vašich představ? Říkáte si, že tento druh propagace není pro vás, nechce se vám s ním ztrácet čas nebo vám vaše značka nepřipadá natolik zajímavá, aby se touto cestou dala vůbec propagovat? Gary Vaynerchuk vám ve své knize ukáže, jak na to! A také na konkrétních případech vysvětlí, proč je využití sociálních médií v dnešní době pro každou firmu nezbytností.

  Autor knihy Princip vděčnosti v byznysu (v originále The Thank You Economy), rozhodně není pouhým teoretikem, který nikdy neměl možnost využít své poznatky v praxi. Naopak! Gary sám pozvedl maloobchod svého otce na mnohamilionovou společnost, a to především díky principu vděčnosti.

  O čem že to všechno vlastně je? Princip vděčnosti naplno využívá možnosti, které mu poskytují sociální sítě a potřeba lidí komunikovat s jinými lidmi. „Fakt, že zákazníci jsou ochotni se s vámi bavit – nejen si stěžovat nebo chválit, ale hlavně začít dialog, svěřit se s názory a poskytnout zpětnou vazbu – je přece skvělý!“ říká Gary. „Společnosti, které se dnes pokoušejí využívat sociální média a nedaří se jim to, to prostě neumí. To, že neumíte driblovat a netrefíte koš, ještě neznamená, že basketbal je špatná hra.“

  Parametr Hodnota
  Autor Gary Vaynerchuk (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Andrea Hodaňová
  Rozměry 140x210
  Datum vydání 2011
  Počet stran 216
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-167-7
  EAN 9788074131677
  Katalogové číslo ZR1124
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.