Povolání: Zaklínačka | Volný čas |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Povolání: Zaklínačka

  233 Kč Běžná cena: 259 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Fantasy dobrodružství o mladé zaklínačce, která se umí ohánět lépe slovy než mečem a dar použití magie dostala snad od všech sudiček.

  Volha Redná, osmnáctiletá studentka praktické magie, dostane za úkol vydat se do upírského panství a zjistit, co je pravdy na hlášení o tamním výskytu krvelačného netvora. Podivné je, že takovým úkonem byla pověřena právě ona, ne nějaký jiný, zdatný zaklínač. Navíc prostředí plné upírů není právě ideálním místem pro mladou dívku…

  Hlavní hrdinka má ovšem dvě silné zbraně: talent pro magii a ostře nabroušený jazyk. Nezalekne se skoro ničeho – ani partičky nabroušených upírů, ani podivné příšery, která ji chce sežrat, ani protivného profesora. Snad jen ta zápočtová práce, co musí napsat, jí dělá vrásku na čele.

  Humorná fantasy o drzé mladé zaklínačce je napsána svižným jazykem, čtenáře snadno zaujme a pobaví. Sympatická hlavní hrdinka je nosným pilířem celého příběhu, vyšperkovaného vtipnými dialogy a dobrodružnou zápletkou. Nejedná se o následovnici ani Harryho, ani Geralta… je tu prostě Volha.

  Parametr Hodnota
  Autor Olga Gromyko (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Ing. Pavel Weigel
  Rozměry 147 x 210 mm
  Datum vydání 2012
  Počet stran 224
  Typ vazby pevná vazba
  Přílohy ne
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-181-3
  EAN 9788074131813
  Katalogové číslo ZR1111
  Vydavatel Zoner Press
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Odeslat

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.