Pád Vážky | Ostatní |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Pád Vážky

  314 Kč Běžná cena: 349 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Strhující příběh o světě lidí s hmyzími schopnostmi a vlastnostmi.

  První útok Vos se i za cenu velkých ztrát podařilo odrazit, Impérium se však nevzdává. Vosí císař má smělé plány a rozhodl se podrobit si Nížiny úplně a jednou provždy. Jeho vojáci se nyní roztahují po celé zemi a v ohrožení již není pouze jedno město, ale všechny státy. Došlo na varovná slova šéfa broučí špionáže Stenwolda Makera… nastala válka.

  V krvavých bojích se střetne magie prastarých vidoucích ras a moderních strojů ras vědoucích. A až na válečném poli se pozná, kdo je skutečný přítel a kdo zrádce a co všechno je schopná přestát skutečná láska. Národy Nížin jsou nuceny zapomenout na stará příkoří a spojit své síly. Ale je možné, aby Kudlanky bojovaly po boku nenáviděných Pavouků? Stenwoldovi přátelé umírají jeden po druhém, v ohrožení života je i jeho rodina – stárnoucí Brouk se tedy musí vyrovnat nejen se smrtícími útoky Vos, ale i se svým vlastním svědomím…

  Ve druhém díle série Stíny vědoucích rozehrává Adrian Tchaikovsky strhující partii o lidské dobyvačnosti, lstivosti a odvaze. Lidé jeho románu nejsou obyčejní – díky prastarému vývoji si nesou různé hmyzí schopnosti a vlastnosti. Agresivní Vosy tedy dovedou ze svých rukou vysílat žihadla, elegantní Vážky mohou létat a záhadní můří lidé vidí výborně ve tmě. Díky tomuto neotřelému nápadu vznikla dobrodružná série, jež si získala tisíce čtenářů po celém světě.

  Parametr Hodnota
  Autor Adrian Tchaikovsky (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Filip Drlík
  Rozměry 147 x 210 mm
  Datum vydání 2012
  Počet stran 576
  Typ vazby pevná
  Přílohy
  Barva černá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-208-7
  EAN 9788074132087
  Katalogové číslo ZR918
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.