Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 40 %

  • Skladem

  Ovládněte Instagram

  Jak rozvinout kreativitu a vytvořit komunitu nejen na Instagramu

 • - 40 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  239 Kč 399 Kč
  i
  -
  +

  Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker vám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní to představuje její hlavní pracovní náplň. V čem tkví její úspěch? Napoví vám stránky této knihy, kterou pro vás Sara napsala.

  Kniha se dělí do čtyř hlavních kapitol: Vyprávění příběhů, Fotografování, Archiv vlastního života a Sdílení vlastního světa.

  V každé kapitole vám autorka prozradí spoustu užitečných rad a tipů, které můžete v instagramovém světě využívat. Poradí vám například, jak najít vlastní směr a styl nebo jak hledat inspiraci v běžném životě. U kapitol o fotografování se zaměří na kompozici, světlo a na to, co přitahuje pozornost. Ukáže vám, jak přistupovat k fotografování jednotlivých témat, ať už půjde o fotografování jídla, přírody nebo vašich domácích mazlíčků. Podělí se s vámi o jednoduchá pravidla, která sama dodržuje. Podělí se s vámi i o to, jak fotografie upravuje anebo jak vymýšlí popisky ke svým příspěvkům.

  Najdete zde také několik praktických cvičení, která vám pomohou probudit vaše smysly a zaměřit se na věci důležité pro vaši vlastní životní cestu.

  Kniha je plná inspirace a cenných rad pro zdokonalení vašich dovedností a nemusí se to týkat jen Instagramu. Rady a triky můžou mít uplatnění i ve fotografování obecně.

  Parametr Hodnota
  Autor Sara Tasker ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Mgr. Jakub Goner
  Rozměry 186 x 230 mm
  Datum vydání 2020
  Počet stran 192
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-406-7
  EAN 9788074134067
  Katalogové číslo ZRK1912
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.