• - 21 %

  • Akce
  • Skladem
  • Dotisk

  Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou (2021)

 • - 21 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  290 Kč 370 Kč
  i
  -
  +

  Nejnovější upravené vydání oblíbené učebnice kreslení.

  O kreslení bylo napsáno již mnoho knih. Většina z nich se zabývá buď přesnými postupy, a jsou to spíše takové cvičebnice a omalovánky, nebo vás naopak tlačí do kreslení či jiné kreativní činnosti s tím, že každý z nás je umělec. Ani na jednom z těchto druhů knih není nic špatného, oběma ale něco chybí. V prvním případě pouze obkreslujete to, co před vámi již někdo vytvořil, a ve druhém se vám sice snaží vnuknout, že máte kreativní „já“, ale už vám neprozradí, jak se k němu dostat a využít ho. A právě kniha Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou od Betty Edwardsové vám to přesně ukáže.

  Pomocí různých cvičení a lekcí budete schopni „odemknout“ svou pravou mozkovou hemisféru a využívat její schopnosti – pracovat více s představami, symboly a podnítit svou kreativitu. Naučíte se lépe vnímat tvary, proporce, perspektivu a třeba také zlepšíte svůj rukopis.

  Využití této knihy ovšem není omezeno čistě na kreslení. Nově nabyté vědomosti se vám budou hodit i v praktickém životě a při řešení různých jiných problémů.

  Vše je popsáno přístupnou a srozumitelnou formou v samotné knize, která patří mezi nejprodávanější publikace o kreslení na světě.

  Parametr Hodnota
  Datum vydání 2021
  Překlad Tomáš Sládek, Mgr. Ivana Vrajová, Mgr. Pavla Němečková
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-448-7
  Počet stran 308
  Rozměry 187 x 228 mm
  Autor Betty Edwardsová ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  EAN 9788074134487
  Katalogové číslo ZRK2015
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.