Naučte se fotografovat krajinu - Šumava | Fotografie |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Naučte se fotografovat krajinu - Šumava

  323 Kč Běžná cena: 359 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Krajinářská fotografie vyžaduje trpělivost, štěstí na světlo a důkladné znalosti. Ani jednu z prvních dvou podmínek neovlivníme, potřebné znalosti však nabízíme v této knize.

  Andrej Macenauer je zkušený fotograf-krajinář, který uskutečnil řadu fotografických expedic do exotických a vzdálených míst (Himálaj, Karakorum, Kavkaz, Etiopie, Mexiko, Island, hory Evropy i Severní Ameriky), ale vždy se vrací na Šumavu. Proto je kniha, která je učebnicí základů krajinářské fotografie, věnována Šumavě a obsahuje (až na jednu) pouze fotografie zde pořízené.

  Publikace je rozdělena do dvou hlavních částí: první se zabývá fotografickou technikou, nezbytnými základy digitální fotografie, které jsou pro krajináře zásadní, prací se světlem v krajině a samozřejmě všemi aspekty kompozice, která je zejména v krajinářské fotografii tak důležitá. Druhou část publikace tvoří komentované ukázky fotografií Šumavy rozčleněné podle čtyř ročních období na jaro, léto, podzim a zimu, na nichž autor dokumentuje techniky, postupy a principy uvedené v předchozích kapitolách. Kniha tak slouží jako srozumitelná učebnice, vhodná pro každého začínajícího až středně pokročilého fotografa, a současně představuje inspiraci pro všechny, kteří se zajímají o krajinářskou fotografii nebo třeba jenom o Šumavu.

  Parametr Hodnota
  Autor Andrej Macenauer (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Rozměry 235 x 255 mm
  Datum vydání 2012
  Počet stran 144
  Typ vazby Pevná
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-224-7
  EAN 9788074132247
  Katalogové číslo ZRK1210
  Vydavatel Zoner Press
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Odeslat

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.