Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 30 %

  • Akce
  • Skladem

  Milion sledujících

  Jak získávat nové followery na sociálních sítích

 • - 30 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  259 Kč 369 Kč
  i
  -
  +

  Každý den je na různých online platformách odesláno více než 60 miliard zpráv a pouze několik z nich uspěje v horečné snaze získat pozornost zákazníků.

  Zásadní otázkou pro každého, kdo chce získat co největší dosah pro svůj obsah, firmu či značku nebo se spojit s publikem po celém světě, už dávno není to, zdali vůbec používat sociální média, ale naopak to, jak pro své cíle co nejefektivněji využít celou řadu různých online platforem. Brendan Kane vás prostřednictvím knihy Milion sledujících naučí, jak během krátké doby získat z nuly velké množství sledujících, jak vytvářet osobní, unikátní a hodnotný obsah a jak budovat svoji multimediální značku prostřednictvím populárních platforem, jako je Facebook, Instagram, YouTube, Snapchat a další.

  O autorovi

  BRENDAN KANE je obchodní a digitální stratég pro korporace ze seznamu Fortune 500, značky a celebrity. Baví ho pomáhat svým klientům systematicky vyhledávat a získávat nová publika, která odměňují relevantní obsah, produkty a služby svou pozorností a penězi. Jeho nejsilnější stránkou je schopnost odhalit hodnotu. Dokáže ze složitého udělat snadné díky nástrojům a metodám, které posilují růst a umožňují uskutečnit požadovaný záměr.

  Parametr Hodnota
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-407-4
  Typ vazby brožovaná
  Překlad Tomáš Suchánek
  Datum vydání 2019
  Rozměry 150 x 230 mm
  Počet stran 184
  Autor Brendan Kane ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  EAN 9788074134074
  Katalogové číslo ZRK1910
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.