Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 10 %

  • Skladem
  • Produkt jiného vydavatele

  Kouzlo slováckého ornamentu 2

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  386 Kč 429 Kč
  i
  -
  +

  Unikátní omalovánky lidových ornamentů z oblasti Podluží, malovaného kraje, kde tradice slováckého ornamentu je udržována s pečlivostí a láskou. Obsahuje 55 nádherných kompozic od pěti současných výtvarníků.

  Podluží je oblast nacházející se v jihozápadní části Moravy a vyznačuje se malebnou krajinou, typickou lidovou architekturou a silnou tradicí lidových řemesel a umění. Mezi nejvýraznější prvky této tradice patří slovácký ornament, což je ornamentální vzor, který se vyskytuje na lidových krojích, vyšívaných ubrusech a dalších textilních výrobcích.

  Omalovánky s lidovými ornamenty z Podluží jsou velmi zajímavým a originálním způsobem, jak se seznámit s touto regionální tradicí. Kompozice jsou velmi pečlivě a detailně vytvořené a přesně kopírují originální vzory. Každá omalovanka nabízí jedinečný a krásný pohled na slovácký ornament.

  Celkově je tedy tato kolekce omalovánek skvělou volbou pro všechny, kdo mají zájem o lidové umění a tradice Podluží. Kromě toho jsou omalovánky skvělým zdrojem relaxace a zábavy pro všechny věkové kategorie.

  Parametr Hodnota
  Autor Marie Švirgová, Kristýna Homolová, Silvie Hrubá Markovičová, Božena Koubková a Josef Ševčík ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Rozměry 300 x 312 mm
  Datum vydání 2023
  Počet stran 72
  Typ vazby lepená
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 859-42-0184-069-2
  EAN 8594201840692
  Katalogové číslo ZKR2303
  Vydavatel Imagu, s.r.o. Kresli.to

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.