Kategorie: Stvůry 2 | Volný čas |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Kategorie: Stvůry 2

  153 Kč Běžná cena: 170 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Asagi, ředitel agentury pro výzkum nadpřirozených jevů, je skvělým detektivem a jeho speciální schopnosti z něj činí hrozivého protivníka. Je ale otázka, zda si tentokrát neukousl příliš velké sousto…

  Ve druhém svazku mangy se Asagi a jeho spolupracovníci střetávají s dalšími stvůrami, a tentokrát musí napnout veškeré síly.

  K prvnímu dílu Kategorie Stvůry recenzent napsal (výňatek z recenze):

  ... Žánrově je manga „Kategorie: Stvůry“ detektivkou s hororovými prvky, vycházející z tradičního japonského pojetí „stvůr“, kterou od konkurence odlišují především originální hlavní hrdinové a uměřené zápletky bez soubojů roztažených na deset kapitol, bez zbytečně vypjatých scén a se snesitelnou mírou fanservisu. Kde jinde najdete tříletou šišlající bišinku, která se mění v králíka (ideálního k infiltraci) a která všechny stvůry likviduje vidličkou a nožem? Slečna Tokiko je můj favorit. Zanedbána nebyla ani technická stránka, manga má kvalitní překlad (včetně všech citoslovcí) a ucházející korektury.

  Sečteno a podtrženo, první díl Kategorie: Stvůry se povedl. Jde o příjemné, nenáročné čtení, zaměřené primárně na mladší, dospívající čtenáře, kteří se lépe identifikují s hlavními hrdiny, vzhledově odpovídajícími věkovému průměru postav série „Gunslinger Girl“.

  Jsem zvědav, jak tento slibný start autorka zúročí v dalších dílech. Pokud jste nepohrdli „Temným metrem“ a chcete si odpočinout od zástupů anemických mladíků s přerostlými špičáky, jsou „Kategorie: Stvůry“ právě pro vás. ...

  Autor recenze: PETR ACIDBURN BOUDA

  www.fantasyplanet.cz

  Tato kniha je vytištěna ve stylu „manga“, v autentickém japonském formátu zprava doleva.

  Parametr Hodnota
  Autor Gokurakuin Sakurako (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Petr Klička
  Rozměry 126x189
  Datum vydání 2010, Počet svazků: 4 - série ukončena
  Počet stran 192
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-073-1
  EAN 9788074130731
  Katalogové číslo ZR944
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.