Impérium černé a zlaté | Beletrie |ZonerPress.cz
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Impérium černé a zlaté

  314 Kč Běžná cena: 349 Kč
  Vyprodáno
  Kdy knihy EXPEDUJEME?
  Hlídací pes

  Městské státy Nížin žily po staletí v míru, byly to kolébky civilizace, prosperity a moudrosti, ochraňované smlouvami, obchodem a vírou v rozumný úsudek svých sousedů.

  Ale mezitím ve vzdálených oblastech světa začalo Impérium Vos pohlcovat město za městem pomocí svých dokonale vycvičených armád, strojů a smrtícího Daru… A teď se jeho hlad po válce a dobývání stal neukojitelným.

  Pouze stárnoucí Stenwold Maker, šéf špionáže, řemeslník a politik, vidí, že dlouhá doba míru je u konce. Na jeho ramenou tedy spočívá úkol otevřít oči svému lidu dříve, než černozlatá vlna zaplaví Nížiny a zničí vše, co jí bude stát v cestě.

  Ale nejdříve musí zařídit, aby se on sám nestal další obětí Impéria.

  Impérium černé a zlaté je spisovatelským debutem Adriana Tchaikovského, nadějného britského autora, a první část cyklu Stíny vědoucích. Tchaikovsky přišel s neotřelým nápadem – propůjčil svým knižním lidským hrdinům hmyzí schopnosti. Tím dokázal, že i dnes lze napsat kvalitní a originální fantasy, jejímž hlavním hybatelem není všemocná magie. Přidá-li se k neobvyklým postavám napětí, humor a dobrodružství jako v tomto případě, vznikne čtivá kniha vhodná pro bezmála každého čtenáře. Na své si přijde skalní příznivec fantasy románů i neznalec tohoto žánru. Začtěte se také do dlouho očekávané novinky na českém trhu a stejně jako tisíce dalších světových čtenářů budete i vy s napětím očekávat její pokračování. Stíny vědoucích vás totiž chytnou, a už nepustí…

  Autor obálky: Roman Kýbus.

  Parametr Hodnota
  Autor Adrian Tchaikovsky (Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Hana Šimečková
  Rozměry 147x210
  Datum vydání 2010
  Počet stran 488
  Typ vazby pevná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-101-1
  EAN 9788074131011
  Katalogové číslo ZR914
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.