Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Eric Meyer o CSS - kompletní průvodce

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  441 Kč 490 Kč
  i
  Vyprodáno

  Eric Meyer je českým čtenářům znám nejenom jako neúnavný zastánce webových standardů, ale také jako autor dvou velice populárních knih, ve kterých mimořádně srozumitelnou formou popisoval praktické využití CSS v praxi. Publikace vyšly v našem vydavatelství a obě se staly bestsellery.

  Kniha Eric Meyer o CSS - Kompletní průvodce se od zmíněných knih liší. Obsahuje totiž kompletní popis specifikace CSS 2 a CSS 2.1, takže je ideálním zdrojem pro všechny tvůrce webových stránek, kteří vytvářejí (nebo chtějí vytvářet) přístupné a použitelné webové stránky v souladu s nejnovějšími webovými standardy.

  Vedle nezbytných základních informací se v knize například dozvíte, co jsou to selektory a k čemu slouží, naučíte se pracovat se strukturou dokumentu, děděním, kaskádou, s hodnotami a jednotkami, barvami, písmem, vlastnostmi textu, výplněmi, orámováním, okraji atd. Kniha se věnuje i pokročilým tématům, jakými jsou základy vizuálního formátování, plovoucí prvky, pozicování, rozvržení tabulek, seznamy, generovaný obsah, styly uživatelského rozhraní nebo nevizuální média. Součástí knihy je i referenční příručka vlastností a referenční seznam selektorů, pseudotříd a pseudoprvků.

  Eric Meyer je mezinárodně uznávaným expertem v oblasti HTML, CSS a webových standardů. S webem pracuje již od roku 1993.

  Parametr Hodnota
  Autor Eric Meyer ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad RNDr. Jan Pokorný, Roman Skřivánek (kapitola 10)
  Rozměry 168 x 230
  Datum vydání 2007
  Počet stran 560
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-8086815-64-0
  EAN 9788086815640
  Katalogové číslo ZR628
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.