• - 10 %

  • Není na skladě

  CASTLE: Heatová a vlna žáru

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  206 Kč 229 Kč
  i
  Vyprodáno

  Richard Castle, hlavní hrdina populárního amerického seriálu, jejž vysílá televize Prima pod názvem Castle na zabití, napsal napínavou detektivku, která se těší nebývalému úspěchu. A to zejména proto, že oficiální spisovatel je pouze fiktivní postavou a jméno skutečného autora je přísně střeženo. To dodává již tak skvělému čtení na větší napínavosti a tajemnosti.

  Kniha Heatová a vlna žáru nese všechny znaky dobré detektivky – záhadu, akci, zločin… a atraktivní vyšetřovatelku v podobě Nikki Heatové, detektiva newyorského policejního oddělení vražd. Nikki vyšetřuje vraždu významného realitního magnáta. Musí při tom čelit nejen různým spletitostem případu, ale také přítomnosti vtíravého a poněkud nafoukaného novináře Jamesona Rooka. Detektiv Heatová není zvyklá brát si servítky a do každého vyšetřování jde naplno. Tentokrát se ale vše zkomplikuje, a to jak při policejním pátrání, tak v jejím vztahu k neodbytnému žurnalistovi.

  Svižně napsaný příběh zaujme skalní příznivce slavného seriálu, ale i jeho naprosté neznalce. Je vhodný pro bezmála každého dospělého čtenáře – skvěle namíchanému koktejlu humoru, napětí a akce by odolal jen málokdo.

  Znáte z televize Prima více informací

  Na TV JOJ tento seriál vychází pod názvem Vtierka Castle, více informací.

  Parametr Hodnota
  Autor Richard Castle ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Mgr. Ondřej Doseděl
  Rozměry 147x230
  Datum vydání 2011
  Počet stran 208
  Typ vazby pevná s přebalem
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-123-3
  EAN 9788074131233
  Katalogové číslo ZR1021
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.