• - 10 %

  • Není na skladě
  • Produkt jiného vydavatele

  21 dní k celkové transformaci těla

  Kompletní průvodce přeprogramováním vašich genů

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  269 Kč 299 Kč
  i
  Vyprodáno

  V knize Primal Blueprint představil Mark Sisson unikátní systém, ve kterém spojil paleo přístup ke stravování a pohybové aktivity vycházející z fyzické zátěže člověka doby kamenné ve funkční celek, který pomohl a pomáhá statisícům lidí k životní rovnováze a zdraví.

  Pro ty, kdo váhají a nejsou si jisti, zda přechod na Primal zvládnou, nyní Mark připravil knižní vydání svého třítýdenního programu k celkové transformaci těla. Během něj naučíte své tělo využívat energii z tuků namísto sacharidů, nastartujete hubnutí a naberete sílu. Bez čeho se přitom obejdete? Bez tvrdého cvičení a mučivých diet. Vaše tělo nepotřebuje cítit bolest, aby sloužilo lépe.

  V knize najdete praktické návody, množství diagramů, popisy aerobních cvičení i posilování se zátěží, stejně tak recepty na pokrmy z potravin s nízkým obsahem sacharidů.

  Jste připraveni na největší změnu svého života? Na fakt, že brzy shodíte nadbytečné kilogramy, upravíte hladinu cholesterolu nebo se zbavíte vysokého tlaku? Mark Sisson půjde jako pozorný rádce a podporovatel prvních 21 dnů s vámi. Ani poté vás ale nečeká nic, co byste nezvládli!

  Parametr Hodnota
  Autor Mark Sisson ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Petr Miklica
  Rozměry 143 x 216 mm
  Datum vydání 2015
  Počet stran 212
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-87672-41-9
  EAN 9788087672419
  Katalogové číslo ZKY1502
  Vydavatel Blue Vision

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Související knihy


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.