• - 15 %

  • Akce
  • Skladem
  • Produkt jiného vydavatele

  Tajný život stromů

  Co cítí, jak komunikují - objevování fascinujícího světa

 • - 15 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  314 Kč 369 Kč
  i
  -
  +

  Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích.

  Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí.

  Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové.

  O autorovi

  Peter Wohlleben (nar. 1964) se chtěl už jako dítě stát ochráncem přírody. Vystudoval lesnictví a pracoval víc než dvacet let jako úředník zemské lesní správy. Aby mohl realizovat své představy o ochraně životního prostředí, zaměstnání opustil. Dnes řídí ekologické lesní hospodářství v regionu Eifel v Porýní, kde usiluje o návrat pralesů. Je zván do mnoha televizních pořadů, přednáší, pořádá semináře a píše knihy o lese a ochraně přírody.

  Parametr Hodnota
  Rozměry 125 x 200 mm
  Počet stran 208
  ISBN tištěné knihy 978-80-905788-6-9
  Přílohy -
  Barva černobílá
  Autor Peter Wohlleben ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Magdalena Havlová
  Datum vydání 2017
  Typ vazby pevná s přebalem
  EAN 9788090578869
  Katalogové číslo ZKA1802
  Vydavatel Nakladatelství KAZDA, s.r.o.

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.