• Skladem
 • Produkt jiného vydavatele
 • Akční cena

Nebojte se akcií 1. a 2. díl

Obsah balíčku
 • Nebojte se akcií 1. díl
 • Nebojte se akcií 2. díl
 • Kdy knihy expedujeme?
  418 Kč
  -
  +

  Zbavte se strachu a zbohatněte.

  Nebojte se akcií 1. díl

  Bojíte se investovat? Pokud jste například narazili na nekalé praktiky finančního trhu nebo jen potřebujete plně pochopit funkci akciového trhu, tak je tato kniha právě pro vás. Plně a čtivě vás zasvětí do principů akciového trhu, ale i do jeho krizí a propadů. Právě jim bude část knihy věnována. Dozvíte se, jak často nastávají a jak se k nim jako investor postavit. Dále v ní naleznete rady, jak poznat podvodné praktiky finančního průmyslu, důvody, proč se nevyplatí investovat skrze banky a finanční instituce, a návod, jak investovat sami a mnohem lépe. Tento německý bestseller vám proto bude skvělým průvodcem od úplných začátků až po první investice. Autor knihy Christian Thiel je nadto zajímavý i tím, že jako německý investor přináší unikátní pohled Evropana. To mnohem víc přibližuje tuto jedinečnou knihu českému čtenáři.

  Nebojte se akcií 2. díl

  Roční čistý výnos 22,7 % z investice do akcií je jen začátek cesty, kterou před vámi kniha Christiana Thiela rozkrývá. Dělá to vždy s nadhledem, lehkostí a humorem. Odborný výklad zde střídají příběhy ze života nebo záznamy rozhovorů s dalšími investory. Přesto však v každém slově rezonuje více než osmnáctiletá burzovní a investiční praxe i mnohaletá praxe psychologa. Během čtení se seznámíte s nejdůležitějšími investičními poznatky, dozvíte se, proč emoce a instinkt tak často v případě investování selhávají, a zjistíte, proč před investicí do zlata, nemovitostmi nebo tradingem dát přednost akciím – nebo alespoň ETF indexům. Pro to vše je tento německý bestseller povinnou četbou každého investora i pořádným odrazovým mostem do světa investic. Christian Thiel je nadto zajímavý i tím, že jako německý investor přináší unikátní pohled Evropana. To mnohem víc přibližuje tuto jedinečnou knihu českému čtenáři.

  Cenově výhodný balíček obsahující knihy Nebojte se akcií 1. a 2. díl. Běžná cena knih je 598 Kč, cena balíčku je 418 Kč, ušetříte tedy 180 Kč.

  Na tento balíček nelze uplatnit žádné další slevy.

  Balíček je možné objednat i na Slovensko (prostřednictvím Zasilkovna.cz).

  Parametr Hodnota
  Autor Christian Thiel ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Dagmar Christofová
  Rozměry 143 x 215 mm
  Datum vydání 2021
  Počet stran 323 a 208
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva černobílá
  ISBN tištěné knihy 978-80-87672-86-0 a 978-80-87672-90-7
  EAN
  Katalogové číslo ZRB087
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.