Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 10 %

  • Není na skladě

  Fotografický ateliér

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  305 Kč 339 Kč
  i
  Vyprodáno

  Fotografický ateliér je nesmírně široký pojem. Může zahrnovat jak profesionálně vybavený prostor velikosti průmyslové haly připravený pro splnění nejrůznějších fotografických zadání, nebo část chodby upravenou pro portrétní fotografii, ale třeba také jenom provizorní úpravu na stole v obývacím pokoji.

  Kniha je vyprodána. Doporučujeme následující tituly:

  Všechny případy ale spojuje několik věcí: vedle organizace práce a uspořádání prostoru je to především technické vybavení. Ať už jde o profesionální ateliér nebo pouhou zálibu, vždy je potřeba světelný zdroj, příslušenství pro modelaci světla, ať již půjde o jednoduché odrazné destičky nebo sofistikovaná zařízení, nejrůznější nosné a pomocné konstrukce počínaje stojany a stativy, přes fotografické stoly až po univerzální nosné systémy. A to je oblast, která tvoří jádro knihy: přehled současných možností technického vybavení ateliéru.

  Kniha je doplněna o kapitolu zabývající se speciálními profesionálními kamerami určenými pro práci v ateliéru. Nechybí ani prostředky pro bezpečný transport, přehled ateliérů na vysokých školách fotografického směru nebo ukázky práce několika fotografů předních profesionálních fotografických studií v ČR.

  Parametr Hodnota
  Autor Mgr. Jan Sucharda ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Rozměry 178x230
  Datum vydání 2010
  Počet stran 288
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-088-5
  EAN 9788074130885
  Katalogové číslo ZR745
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.