• - 10 %

 • Novinka
  • Poštovné zdarma
  • Skladem

  Moudrost klaunů e-kniha

  Myšlenky Jana Wericha, Jiřího Voskovce a Miroslava Horníčka

 • - 10 %

 • Novinka
 • Kdy knihy expedujeme?
  265 Kč 294 Kč
  i
  -
  +
  Moudrost klaunů
  Moudrost klaunů (tištěná verze)
  357 Kč

  Publikace Moudrost klaunů – Myšlenky Jana Wericha, Jiřího Voskovce a Miroslava Horníčka přináší koncentrovaný náhled do myšlenkového světa tří velikánů naší kultury ve formě citátů, aforismů, postřehů i úvah. Autor Zdeněk Chromý ji sestavil z myšlenek, které vybíral z původní literatury, z korespondence, ze vzpomínkových knih novinářů a přátel Voskovce, Wericha a Horníčka, z různých rozhovorů i internetových zdrojů. Podařilo se mu shromáždit téměř 1300 citátů, některých známějších, jiných méně známých. Citáty jsou většinou roztříděny tematicky, jen poslední kapitoly přinášejí jakousi směsici tematicky nezařazených výroků a citátů aforistického charakteru.
  Kniha přístupným způsobem přibližuje myšlenkový svět všech tří slavných osobností, v němž vyniká moudrost, inteligence, kultivovanost i vtip a v němž prosvítá celé spektrum osobních postojů k různým stránkám života jednotlivců i společnosti. Inspirativní myšlenky moudrých klaunů bezpochyby ve čtenářích rezonují i v dnešní době, dokážou jim přinášet zábavu, ale i údiv na tím, jak trojice „klaunů“ dokázala formulovat své názory na život, na manželství, na divadlo, na humor, na svět kolem sebe – na cokoliv.
  Moudrost klaunů doplnil vtipnými kresbami známý ilustrátor a karikaturista Lubomír Vaněk.

  Parametr Hodnota
  Autor Zdeněk Chromý ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad -
  Jazyk český
  Datum vydání 2022
  Typ vazby elektronická publikace
  Dostupné formáty Mobi, ePub
  Barva -
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-531-6
  Poznámka Podle § 1837 (i) zákona 89/2012 Sb. nelze ve 14denní lhůtě odstoupit od zaplacené objednávky na dodání digitálního obsahu.
  Ochrana souborů Soubory neobsahují DRM, takže je lze použít v libovolné e-inkové čtečce, tabletu nebo číst na počítači.
  Upozornění Objednáním e-knihy souhlasíte s tím, že ji nebudete měnit, rozšiřovat, sdělovat veřejnosti, půjčovat či pronajímat.
  EAN
  Katalogové číslo ZRE2218
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:

  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.